Filter
Stäng

Kontakta oss

Maskin & Miljöteknik i Sverige AB

Industrivägen 4
660 60 Molkom

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Telefon / e-post

Telefon:
0553-68 90 20

E-post:
info@fimap.se

Administration, reservdelsbeställning

Anna Frödén
anna@fimap.se
070-585 12 42

 

Sälj/marknad

Molkom

Martin Hansson  (ansvarig mellan och norra sverige)
070-585 15 87
martin@fimap.se

Henrik Törnqvist  (service/sälj/marknad)
070-585 12 22
henrik@fimap.se

Helsingborg

MR Städmaskiner, Håkan Persson (ansvarig södra Sverige)
070-530 09 08
hakan@fimap.se

Andesitgatan 21E
254 68 Helsingborg

 

Service/support

Mellansverige

Benny Hansson (Väst)
070-642 14 32
benny@fimap.se

Henrik Olsson  (Öst)
070-585 01 47
henrik.olsson@fimap.se 

Pontus Pettersson (Mitt)
070-585 12 62
pontus@fimap.se 

Södra Sverige

Håkan Persson
070-530 09 08
hakan@fimap.se

 

Serviceanmälan

Beskriv ditt problem så tydligt som möjligt och ange modellnamn, placering och gärna serienummer på maskinen. Vi återkommer till dig inom kort.